centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای خبر بدی جهت کره شمالی دارد / چاینا دیلی

رسانه دولتی چین در گزارشی تاکید کرد: خروج آمریکا از توافق هسته ای نه تنها به اعتبار این کشور لطمه می‌زند بلکه تلاش ها جهت مذاکره با پیونگ یانگ ر ا نیز سخت می‌کن

خروج آمریکا از توافق هسته‌ای خبر بدی جهت کره شمالی دارد / چاینا دیلی

چاینا دیلی : خروج آمریکا از توافق هسته ای خبر بدی جهت کره شمالی دارد

عبارات مهم : ایران

رسانه دولتی چین در گزارشی تاکید کرد: خروج آمریکا از توافق هسته ای نه تنها به اعتبار این کشور لطمه می زند بلکه تلاش ها جهت مذاکره با پیونگ یانگ ر ا نیز سخت می کند و به کره شمالی می فهماند که قابل اعتماد نیست.

به گزارش ایسنا، چاینا دیلی رسانه دولتی چین در سرمقاله امروز خود با اشاره به رویکرد دولت آمریکا در قبال توافق هسته ای گزارش داد: اگر آمریکا از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 خارج شود نه تنها به اعتبار خود آسیب وارد می کند بلکه پیگیری مذاکره با کره شمالی راجع به مساله هسته ای این کشور را بسیار دشوارتر خواهد کرد.

خروج آمریکا از توافق هسته‌ای خبر بدی جهت کره شمالی دارد / چاینا دیلی

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در صحبت روز سه شنبه خود در مجمع عمومی شرکت ملل توافق هسته ای را یک شرم ساری جهت آمریکا و توافق یک سویه توصیف کرد.

رسانه دولتی چین در ادامه گزارش خود آورده است: واشنگتن با آسیب زدن به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران نه تنها یک شرمساری جهت خود به وجود می آورد بلکه این خبر را به پیونگ یانگ ارسال می کند که اگر شما می خواهید پای میز مذاکره بیایید آمریکا در پایبندی به هیچ توافقی قابل اعتماد نیست.

رسانه دولتی چین در گزارشی تاکید کرد: خروج آمریکا از توافق هسته ای نه تنها به اعتبار این کشور لطمه می‌زند بلکه تلاش ها جهت مذاکره با پیونگ یانگ ر ا نیز سخت می‌کن

طبق قوانین آمریکا رییس جمهور موظف است هر نود روز یک بار گزارشی راجع به پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای به کنگره ارائه دهد. آنطور که گزارشات نشان می دهد ترامپ علی رغم میل باطنی اش دو بار پایبندی کشور عزیزمان ایران را مورد تایید قرار داده و قرار است اواسط ماه اکتبر بار دیگر گزارشی راجع به عمل کردن کشور عزیزمان ایران به تعهداتش به کنگره ارائه کند.

چاینا دیلی همچنین گزارش داد: ترامپ در حالی جهت یافتن راهی جهت عدم تایید پایندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای تلاش می کند که آژانس بین المللی انرژی هسته ای بارها قبول کرده که این کشور کاملا به تعهداتش عمل می کند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | مذاکره | آمریکا | کره شمالی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog