centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مشکل کار دفاع‌مقدسی ، با دقیقه ای ۳ میلیون نمی شود سریال ساخت

یکی از بازیگران سریال «شکوه یک زندگی» نسبت به برآوردهای مالی در تلویزیون شکایت و بیان کرد که با دقیقه ای سه میلیون تومان نمی توان سریال ساخت.

مشکل کار دفاع‌مقدسی ، با دقیقه ای ۳ میلیون نمی شود سریال ساخت

با دقیقه ای ۳ میلیون نمی شود سریال ساخت/ مشکل کار دفاع مقدسی

عبارات مهم : زندگی

یکی از بازیگران سریال «شکوه یک زندگی» نسبت به برآوردهای مالی در تلویزیون شکایت و بیان کرد که با دقیقه ای سه میلیون تومان نمی توان سریال ساخت.

به گزارش مهر، صبحگاه امروز چهارشنبه سوم آبان ماه نشست نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» با حضور امیرعباس کنی تهیه کننده، رضا بهشتی کارگردان، مسعود انتظاری مدیر تولید و مجری طرح، امیر رجبی آهنگساز، عبدالله عبدی نسب مدیر تصویربرداری و بازیگران نازنین فراهانی، مریم کاظمی، حسام محمودی و مزدک رستمی، در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

کنی تهیه کننده این مجموعه در ابتدای نشست با توجه به بودجه بندی کارهای دفاع مقدس، بیان کرد: کار ما به فراخور قصه، باید در سال های ۴۶ و ۵۶ روایت می شد و ترجیحا جهت شکل گیری قصه و همزمانی آن با عملیات خیبر باید از منطقه و مرکز دور می بودیم، که این طبیعتا کارکرد کاری ما را کم کردن می داد و با زیاد کردن هزینه ها روبرو می شدیم.

در ادامه این مراسم بهشتی کارگردان مجموعه درخصوص گزینش لوکیشن خارج از شهر و سنگین بودن و مشکل تولید این مجموعه گفت: من به همراه مسعود انتظاری مدیرتولید مجموعه چند روزی را جهت گزینش لوکیشن سفر کردیم تا به شهر بهشهر و غریب محله رسیدیم، البته در آن وقت پاییز بود و تصویرهای بسیار قشنگی را فضا به ما می داد، ولی نخستین مسئله ما در آن دِه این بود که ما محل اسکان نداشتیم و نمی توانستیم محلی را هم ایجاد کنیم، به همین منظور آقای کنی زحمت کشیدند و تمام منزل های اطراف را که گاز نداشتند و بعضا امکانات چندانی نداشتند تجهیز کند.

کنی در ادامه با اشاره به حضور بیتا سحرخیز در سریال، عنوان کرد: زن سحرخیز در آخرین روزهای پیش تولید به گروه اضافه شد و پیش از آن قرار بود سمیرا حسن پور بازی کند که به علت قراردادی که با تئاتر داشت از ما جدا شد. درواقع سحرخیز در آخرین روزها با تمام توان خود تلاش کرد لهجه، گویش، گریم و حتی رفتار، مدل بستن چادر و … را ادا کند.

حسام محمودی بازیگر نقش «یحیی» در ادامه بیان کرد: تلویزیون چه زمانی می خواهد نگاهی جدی تری به تهیه و تولید مجموعه های تلویزیونی خود داشته باشد؟ اسم بازیگر ها بد جا افتاده است و همه به مبالغ بازیگران اکتفا می کنند، ولی واقعا نمی شود با دقیقه ای سه میلیون تومان سریال ساخت و حرفی خنده آمیز است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «زعفرانی» با با بیان خلف وعده یک تهیه کننده در پروژه های پیشین خود، گفت: اگر ما بخواهیم با این شرایط در تلویزیون کار کنیم، افتخاری نیست، هنر، علاقه و زندگی یک بخش از حرفه بازیگری است و معیشت و اقتصاد یک بازیگر بخش مهمی است که تلویزیون نمی تواند از آن چشم پوشی کند.

محمودی در ادامه با اشاره به حضور خود در مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» اظهار کرد: بازی و همکاری من با گروه شکوه یک زندگی درجه یک بود و همه چی عالی پیشرفت رفت.

امیر رجبی آهنگساز این مجموعه راجع به موسیقی متن توضیح داد: کار موسیقی سریال جهت من تجربه جالبی بود، به آن منطقه سفر کردم و تلاش کردم موسیقی متن به موسیقی نواحی مازندران نزدیک شود. تلاش کردم که موسیقی متن از فیلترهای ذهنی من بگذرد و رنگ تازه ای به خود بگیرد. من تلاش کردم که موسیقی حال و هوای حماسی به خود بگیرد.

مزدک رستمی بازیگر نقش شهروز با انتقاد از فضای نقد گفت: یک اشتباهی همه منتقدان انجام می دهند این است که آیا بازیگران فیلم دفاع مقدسی کار نمی کنند، من باید فیلمنامه را بخوانم تا مرا جذب کند. اینکه کاری دفاع مقدسی است یا نه در مرتبه بعدی قرار می گیرد. دیگر اینکه نقش مثبت باشد یا نه ملاک گزینش نقش نیست. منتقدان باید نقد کنند و بگویند سریالی که من بازی می کنم مثبت است یا منفی حتی در اطلاق مفهوم دفاع مقدس به یک اثر هم به منتقدان برمی گردد.

عبدالله عبدی نسب مدیر تصویربرداری سریال «شکوه یک زندگی» با اشاره به تمام مشکل های کار در لوکیشن شمال ایران، درخصوص تصویربرداری و نوردهی قاب های تصویر بیان کرد: کل نورها، قاب بندی ها و… هر لحظه با کارگردان هماهنگ می شد و در بسیاری از مواقع با هم همفکر بودیم.

مشکل کار دفاع‌مقدسی ، با دقیقه ای ۳ میلیون نمی شود سریال ساخت

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | سریالی | مجموعه | میلیون | بازیگر | موسیقی | بازیگری | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog