centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کامرانی‌فر بخاطر حمایت ما موفق شد/ از این بعد با دقت بیشتری داوران را گزینش می‌کنیم ، اصفهانیان

رییس کمیته داوران می‌گوید جوان‌گرایی کامرانی‌فر با حمایت او بوده و سپردن چینش داوری به کمیته داوران به وسیله فدراسیون فوتبال اعلام شده است است.

کامرانی‌فر بخاطر حمایت ما موفق شد/ از این بعد با دقت بیشتری داوران را گزینش می‌کنیم ، اصفهانیان

اصفهانیان: کامرانی فر بخاطر حمایت ما موفق شد/ از این بعد با دقت بیشتری داوران را گزینش می کنیم

عبارات مهم : داوران

رییس کمیته داوران می گوید جوان گرایی کامرانی فر با حمایت او بوده و سپردن چینش داوری به کمیته داوران به وسیله فدراسیون فوتبال اعلام شده است است.

فریدون اصفهانیان، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت وگو با ایسنا راجع به استعفای حسن کامرانی فر از ریاست دپارتمان داوری اظهار کرد: این تصمیمی است که خود آقای کامرانی فر گرفته و من نیز به نظر ایشان احترام می گذارم. این اتفاق مساله ای است که در خانواده داوری فوتبال اتفاق افتاده هست. به هر حال کامرانی فر زحمت خودش را جهت داوری فوتبال کشور عزیزمان ایران کشیده هست. من نمی خواهم در این باره اظهار نظر کنم و اعضای فدراسیون و دبیرکل فدراسیون فوتبال بهتر می دانند که چه تصمیمی راجع به استعفای کامرانی فر بگیرند.

کامرانی‌فر بخاطر حمایت ما موفق شد/ از این بعد با دقت بیشتری داوران را گزینش می‌کنیم ، اصفهانیان

رییس کمیته داوران راجع به اظهار نظر حسن کامرانی فر که گفته بود “اصفهانیان تا الان درگیر شورای شهر بود و حالا که سرش خلوت شده است دوباره به داوری کشور پرداخته است” اظهار کرد: به هر حال این حرفی است که کامرانی فر زده هست. من مشغول کارهای دیگر بودم ولی با این حال نظارت خود را بر داوری کشور داشتم. اکنون نیز می خواهم با خیال راحت تر و با درگیری کمتر به نظارت خود به داوری فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه دهم. من نمی خواهم قشر داوری وارد حاشیه شود و این حرف کامرانی فر را نادیده می گیرم.

اصفهانیان راجع به سپردن چینش داوران به کمیته داوران توضیح داد: در اساسنامه و آیین نامه ای که فدراسیون فوتبال دارد، آمده است که گزینش داوران هر مسابقه ای در کشور به عهده کمیته داوران هست. این کمیته نیز جهت مدتی این مسئولیت را به عهده دپارتمان گذاشت ولی اکنون با تصمیم فدراسیون فوتبال، دوباره این وظیفه به کمیته داوران محول شد. از این بعد با دقت بیشتری داوران را گزینش خواهیم کرد تا تیم های لیگ برتری کمتر از غلط های داوری متضرر شوند.

رییس کمیته داوران می‌گوید جوان‌گرایی کامرانی‌فر با حمایت او بوده و سپردن چینش داوری به کمیته داوران به وسیله فدراسیون فوتبال اعلام شده است است.

رییس کمیته داوران در آخر راجع به قربانی شدن کامرانی فر جهت جوان گرایی در عرصه داوری اذعان کرد: درست است که آقای کامرانی فر به دنبال جوان گرایی بود ولی حمایت ما باعث شد که او در کارش موفق شود. به هرحال فعالیت های دپارتمان داوری زیر نظارت کمیته داوران است و حمایت ها و تصمیم های کمیته داوران است که باعث می شود تفکرات دپارتمان داوری اجرایی شود.

واژه های کلیدی: داوران | فوتبال | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog