centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز استان ها کردستانی ها روز جمعه حماسه ای دیگر را خلق می کنند

رسانه های وابسته به ضد انقلاب از روزها و شاید ماه ها قبل دست به کار شده است تا مردم را از حضور مایوس کنند ولی بدون شک کردستان روز جمعه حماسه ای دیگر را خلق

کردستانی ها روز جمعه حماسه ای دیگر را خلق می کنند

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان، هر لحظه که می گذرد به وقت اجرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه نزدیک می شویم و البته مهمترین اصل در این میان حضور و همکاری حداکثری مردم در صحنه است.
حضور تمامی اقشار جامعه در این دوره از انتخابات بسیار مهم و حیاتی است ولی باید توجه داشت که حضور مردم استان کردستان به علت شاخصه های خاص قومی و مذهبی خبر های دیگری نیز جهت دشمن های خواهد داشت و به همین علت این حضور اهمیت بیشتری نسبت به سایر مناطق کشور دارد.

عبارات مهم : حماسه

بررسی برگزاری انتخابات در سنوات گذشته هم نشان می دهد که مردم کردستان علیرغم تمامی فضاسازی های صورت گرفته از سوی دشمن های به خاص ضد انقلاب، همواره حضوری گسترده در پای صندوق های رای داشته اند و میانگین حضور مردم در انتخابات در این استان با میانگین کشوری برابری می کند.
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستاهای کشور که به صورت همزمان ۲۹ اردیبهشت برگزار می شود، رسانه های وابسته به ضد انقلاب از روزها و شاید ماه ها قبل دست به کار شده است تا مردم را از حضور مایوس کنند ولی بدون شک کردستان روز جمعه حماسه ای دیگر را خلق می کنند.
انتشار بیانیه های متفاوت و متنوع از سوی شخصیت ها، نهادها و ادارات و شرکت های دولتی در جهت حضور و همکاری حداکثری مردم در صحنه طی روز گذشته و امروز یکی از مهمترین اخبار اطراف روز جمعه بوده است.
مردم آماده خلق حماسه ای ماندگار در ۲۹ اردیبهشت
نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه، گفت: ملت کشور عزیزمان ایران این روز ها خود را جهت برگزاری یک حماسه بزرگ آماده می کنند و این روزها روزهای مهمی است و در تاریخ کشور و دنیا ثبت می شود.
آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: انتخابات یکی از صحنه های آزمایش هست، آزمایشی که یک ملت چگونه در صحنه حاضر می شوند و از نظام، آبرو و عزت آن حمایت می کند.
وی تصریح کرد: نظام ما یک نظام مردمی متکی بر مردم است و حضور پر شور مردم در انتخابات این توصیه را تایید می کند.
آیت الله حسینی شاهرودی گفت: مردم ایران، به اصل نظام با حرف، عملکرد و پرسشها متفاوت اعتقاد دارند آیا که همه اصل نظام را قبول دارند چون برایشان امنیت، آرامش و استقلال به ارمغان آورده است حال هر کسی بنا به سلیقه و گزینش اصلح تر، نامزد کاندایی خود را گزینش می کند.
وی گفت: مردم در روز جمعه پر شور تر از سال های قبل در انتخابات حاضر می شوند و از اعتقاد، باور و عزتشان که یک نوع مسابقه است حمایت می کنند آیا که مردم و ملت ما همواره در تمام صحنه ها حماسه ساز بوده اند و با حضور خود دشمن های را مایوس کرده اند.
۲۹ اردیبهشت روز امتحان الهی است
همچنین ائمه جمعه شهرهای متفاوت استان کردستان نیز منشتر شدن بیانیه های متفاوت و در صحبت های اطراف انتخابات، بر حضور و همکاری حداکثری مردم در صحنه تاکید کرده اند.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان نیز منشتر شدن بیانیه ای آورده هست، اینک وقت حضوری دیگر فرارسیده هست، حضوری که همانند دوره های قبل به حماسه ای تبدیل شده است و مانند خاری در چشم دشمن های نظام و انقلاب فرو می رود.
مردم متدین، انقلابی و ولایتمدار استان کردستان به تاسی از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران شرکت در انتخابات روز جمعه هفته جاری را یکی از وظایف دینی و الهی و اجتماعی خود می دانند و با حضوری گسترده به دنیا ثابت خواهند کرد که همچنان کشور خود، انقلاب خود و رهبر خود را دوست دارند و از آن پشتیبانی می کنند.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان روز ۲۹ اردیبهشت را روز امتحان الهی می داند و از مردم مومن و انقلابی استان کردستان دعوت می کند تا با بصیرت و هوشیاری در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور حداکثری همه اقشار ملت در انتخابات، در پای صندوق های اخذ رأی حاضر شوند.
همزمان با این مهم ادارات و شرکت های دولتی نیز منشتر شدن اطلاعیه های متفاوت از اقشار متفاوت مردم درخواست کرده اند که در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه امسال حضور پیدا کنند.
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان و شورای هیات های مذهبی استان نیز منشتر شدن بیانیه ای بر حضور و همکاری حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه تاکید کرده اند و این حضور را زمینه ساز اقتدار زیاد نظام اسلامی دانسته اند.
گروه های متفاوت فرهنگی، هنری، اجتماعی و سیاسی، احزاب، مجامع امور صنفی، خدماتی و توزیعی، اقشار متفاوت روحانیون، بانوان، کارگران، فرهنگیان و … نیز منشتر شدن بیانیه های متعدد از مردم درخواست کرده اند که در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه حضور پرشوری داشته باشند.
منبع: مهر
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: حماسه | بیانیه | انقلاب | انقلابی | کردستان | اردیبهشت | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog