centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز اصفهان اصفهان ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: طبق برنامه ۵ ساله شهر، اصفهان در سال ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند هست.

اصفهان ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،احمدرضا مصور با حضور در برنامه رادیویی «موج جوانی» اظهار کرد: برنامه های مختلفی جهت نکوداشت هفته اصفهان در معاونت خدمات شهری اجرایی شد که نمونه آن برنامه روز جهانی هوای پاک در مناطق ۱۵ گانه شهری است که در آن، فیلترهای سیگار به صورت نمادین جمع آوری شد.

وی ادامه داد: در اصفهان ۳۷۰۰ متر فضای سبز وجود دارد که به وسیله ۲۵۰۰ نفر کارگر، حفظ و نگهداری می شود که با توجه به فرهنگ بالای مردم در این خصوص، فضای سبز روز به روز در حال گسترش است.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان اگر فرهنگ بالای اصفهانی ها نبود یک شهر بسیار زشت را شاهد بودیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود، عنوان کرد: تا ۲ سال پیش، اصفهان تنها ۱۰۰ کیلووات انرژی خورشیدی داشت که البته با راه اندازی و کار کرد یک توربین بادی در کوه صفه این مقدار به ۳۰۰ کلیووات رسید و تاپایان خرداد ماه نیز ۱۰۰ کلیووات به آنها افزوده می شود.

اصفهان ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند

مصور تاکید کرد: انرژی های نو از ضروریات زندگی شهری است که اگر دولت خرید تضمینی آن را تعهد کند، میزان انرژی پاک فعلی به ۸۰۰ کیلووات در اصفهان می رسد.

وی در ادامه با اشاره به تولید هزار تن پسماند در اصفهان گفت: در اصفهان هزار تن پسماند تولید می شود که ۳۰۰ تن آن پسماند تر است بخشی از این پسماند به تکنولوژی RDF تبدیل و به وسیله نیروگاه هاضم زباله، برق تولید می کند.

این مقام مسئول شهری با اشاره به اینکه آینده شهر در برنامه اصفهان ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند هست، گفت: در حال حاضر ۶۵ درصد از مواد بازیافتی شهر کاغذ و مقوا است.

وی همچنین در خصوص دیوارنگارهای شهری گفت: تمامی نمادهای اصفهان بر گرفته از هنرهای سنتی و باستانی هستند که این مسأله را به خوبی می توان در ۱۶هزار و ۵۰۰ متر دیوار نگاشته مناطق ۱۵ گانه شهری به خوبی مشاهده کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: طبق برنامه ۵ ساله شهر، اصفهان در سال ۱۴۰۰ شهری بدون دفن پسماند هست.

مصور از ادامه روند تبلیغاتی شهری با روند کنونی خبرداد و گفت: تمامی تلاش خود را جهت داشتن شهری آرام، بانشاط و زبیا به گونه ای که همه مفاهیم مهم شهری در کنار هم جمع باشند و گردشگران داخلی و خارجی با فرهنگ شهری آن بهتر آشنا شوند انجام می دهیم.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا، شبکه اطلاع رسانی و تبلیغاتی شهر نیز بر همین مبنا متمرکز شده است اند و به همین علت است که زمینه های بروز فعالیت های فرهنگی بیش از پیش در شهر فراهم شده است و تمامی تابلوهای شهری نیز در اختیار این مباحث قرار گرفته هست.

عبارات مهم : انرژی

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: انرژی | فرهنگ | اصفهان | برنامه | انرژی خورشیدی | مصور | اصفهان ۱۴۰۰ | شهری بدون دفن پسماند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog