centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز اقتصادی افزایش ۱۰ درصدی برنج ایرانی در امسال

رئیس جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی، توزیع مناسب بذر، کود، سم و ماشین آلات، آینده نگری می‌شود که تولید در مقایسه با سال گذشته

افزایش ۱۰ درصدی برنج ایرانی در امسال

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، بخش کشاورزی از حیث شرایط آب و هوایی مسئله خاصی ندارد.
با توجه به اوضاع مناسب تولید برنج به عنوان یکی از بااهمیت ترین محصولات راهبردی آینده نگری می شود که اگر مسئله خاصی از قبیل: سیل، باران های شدید در تولید پیش نیاید در وقت برداشت با کم شدن قیمت برنج در بازار روبرو خواهیم شد.

عبارات مهم : تجارت

علی اکبریان نائب مدیر انجمن برنج در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی با اشاره به آخرین اوضاع تولید برنج اظهار داشت: با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی و محدودیت کشت در سایر استان ها آینده نگری می شود که امسال ۲ میلیون و ۳۰۰ الی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزارتن برنج در استان های شمالی تولید شود.
زیاد کردن 10 الی 15 درصدی تولید در راه است
دلاور حیدرپور مدیر جهاد کشاورزی مازندران در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گفت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی، توزیع مناسب بذر، کود، سم و ماشین آلات، آینده نگری می شود که تولید در مقایسه با سال گذشته ۱۰ الی ۱۵ درصد زیاد کردن یابد.
به گفته وی سال زراعی ۹۴ – ۹۵ حدود یک میلیون و ۲۸۰ هزارتن شلتوک تولید شد که انتظار می رود امسال به یک میلیون و ۳۵۰ الی یک میلیون و ۴۰۰ هزارتن برسد.
حیدرپور تصریح کرد: کشت رِتون سال گذشته در ۲۱۰ الی ۲۱۵ هزار هکتار سال گذشته جهت جبران کم کردن سطح کشت به دنبال محدودیت تولید امسال ۱۰ الی ۱۶ درصد زیاد کردن داشته است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تجارت | میلیون | کشاورزی | اقتصادی | تولید برنج | بازار | کشت رتون | شلتوک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog