centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز بین‌الملل اعتصاب در کرانه باختری جهت همبستگی با اسیران فلسطینی

مردم کرانه باختری جهت همبستگی با اسیران فلسطینی، اقدام به اعتصاب سراسری کردند.

اعتصاب در کرانه باختری جهت همبستگی با اسیران فلسطینی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، به منظور همبستگی با اسیرانی که جهت یازدهمین روز پیاپی در زندانهای رژیم اشغالگر اعتصاب غذا کرده اند، در سرتاسر قدس اشغالی و شهرهای کرانه باختری اعتصاب گسترده برگزار شد.
بر این اساس، در جهت همبستگی با اسیران و حمایت از آنها در مبارزه “آزادی و کرامت” به منظور کسب حقوق مشروعشان، پنجشنبه تمام مراکز تجاری در بخش قدیمی قدس اشغالی و خیابان صلاح الدین و شهرک العیسویه و جبل المکبر و اردوگاه شعفاط و بسیاری از محله های دیگر قدس اشغالی تعطیل شدند.

عبارات مهم : اعتصاب

به نوشته خبرگزاری “صفا”، شرکت اطلاعات رژیم اشغالگر تلاش کرد بازرگانان بخش قدیم قدس را متقاعد کند مراکز تجاری خود را بازگشایی کنند؛ ولی آنها از دستورات رژیم سرپیچی کردند. این اعتصاب گسترده همچنین مدارس دولتی و شخصی و اتوبوسهای حمل و نقل عمومی در محله ها وشهرکهای قدس اشغالی را مشمول بر شد.
شب گذشته نیز بسیاری از محله های قدس اشغالی شاهد فعالیت هایی در اعلام همبستگی با اسیران بود؛ این در حالی است که شماری از جوانان در تظاهراتی در محله وادی الجوز و نیز شهرک عناتا همکاری کردند و شعارهایی ملی در حمایت از اسیران سر دادند.
این اعتصاب گسترده همچنین در تمام استانهای کرانه باختری فراگیر شد و تقریبا خیابان ها خالی از خودروها و رهگذران بود، به طوری که این صحنه انتفاضه نخست فلسطین درسال 1987 را در اذهان زنده کرد؛ زمانی که فلسطینی ها در اعتراض به کارها سرکوبگرانه رژیم اشغالگر، به برگزاری اعتصاب های گسترده روی آوردند.
به گزارش خبرگزاری “معا”، بعضی از ورودی های شهر بیت لحم با موانع سنگی و لاستیک بسته شد؛ در رام الله نیز گروهی از جوانان از بامداد امروز تمام راه های مشرف به دو شهر رام الله و البیره را با قراردادن سنگها و لاستیکهایِ آتش گرفته مسدود کردند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اعتصاب | بین الملل | اعتصاب سراسری در کرانه باختری | اعتصاب غذای زندانیان فلسطینی | سازمان اطلاعات اسراییل | رام الله |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog