centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز وب‌گردی تصویر + پرفروش ترین ماشین اسپورت دنیا را بشناسید

نسل تازه فورد موستانگ از سال ۲۰۱۵ توانسته است به فروش نزدیک به ۴۰۰ هزار دستگاه دست پیدا کند که به این ترتیب، تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی اسپرت دنیا شده است

تصویر + پرفروش ترین ماشین اسپورت دنیا را بشناسید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان،  نسل تازه فورد موستانگ از وقت عرضه ی خود در سال ۲۰۱۵ توانسته است به فروش جهانی ۳۹۵ هزار دستگاه دست پیدا کند و تنها در سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۵۰ هزار دستگاه از این ماشین به فروش رفته هست.

عبارات مهم : اسپرت
همچنین با توجه به زیاد کردن تقاضا جهت این ماشین در بازارهای خارج از ایالات متحده، فروش خارجی موستانگ به ۴۵ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۶ رسید که ۶ درصد زیاد کردن کلی نشان می دهد و جهت فروش خارجی این خودرو، چنین عددی زیاد کردن ۱۰۱ درصدی محسوب می شود.

آلمان و چین بزرگ ترین بازارهای خارجی فورد موستانگ هستند و در سال ۲۰۱۶ فروش این ماشین در این دو کشور به میزان ۷۴ درصد زیاد کردن پیدا کرد.موستانگ در بازارهای جدیدی مثل منطقه ی جبل الطارق و کالدونیا نیز وارد شد و در امسال شش نقطه ی دیگر دنیا به بازارهای این ماشین افزوده خواهند شد.

فورد از وقت عرضه ی این مدل در سال ۲۰۱۵، توانسته است ۹۸ هزار دستگاه از این ماشین به خارج از ایالات متحده صادر کند که این آمار در مقایسه با قبل، تقریبا ۲ برابر زیاد کردن داشته هست. صادرات این ماشین از ۱۷.۵ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۳۰ درصد در سال ۲۰۱۷ رسیده هست.

با وجود چنین موفقیتی، فورد اعلام کرده که موستانگ پرفروش ترین خودروی اسپرت دنیا هست. البته بعضی در تعبیر نام خودروی اسپرت جهت موستانگ تردید دارند؛ ولی حتی اگر آن را به جای خودروی اسپرت در رده ی کوپه های اسپرت طبقه بندی کنیم، همچنان این مدل فروش بسیار موفقی از خود بر جای گذاشته هست.

به گفته ی مارک شالر، مدیر بازاریابی فورد موستانگ، این ماشین به جایگاه بی سابقه ای در بازار جهانی دست یافته است و فورد به یافتن بازارهای تازه جهت این آن ادامه خواهد داد. در این مورد بد نیست بدانید که تا پیش از عرضه ی نسل تازه فورد موستانگ، عمده ی فروش این ماشین تنها محدود به بازار آمریکای شمالی بود.

فورد موستانگ جهت سال ۲۰۱۸ تغییراتی به خود دیده هست. نمای جلویی آن کمی متفاوت شده است و در داخل کابین، در برابر راننده یک صفحه نمایش ۱۲ اینچی قرار گرفته است که نقش پشت آمپر را بازی می کند. کمک فنرهای این ماشین از نوع مگنتیک هستند و سیستم اگزوز فعال روی ماشین راه اندازی شده است هست، همچنین یک جعبه دنده ی ۱۰ سرعته ی خودکار تازه جایگزین جعبه دنده ی قدیمی شده است هست.

برای بازار آمریکای شمالی این ماشین مجهز به پیشرانه ی شش سیلندر خورجینی بود که ۳.۶ لیتر حجم داشت؛ ولی در سال ۲۰۱۸ این پیشرانه با یک نمونه ی اکوبوست چهار سیلندر توربو به حجم ۲.۳ لیتر جایگزین خواهد شد که قدرت و گشتاور بیشتری در مقایسه با مدل قبلی ارائه می دهد. مشتریان فورد همچنین امکان سفارش پیشرانه ی هشت سیلندر V شکل به حجم ۵ لیتر روی موستانگ خود خواهند داشت که می تواند مجهز به سیستم تزریق مستقیم سوخت باشد.

منبع: زومیت

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسپرت | بازار | خارجی | ماشین | دستگاه | بازاریابی | فورد موستانگ | فورد موستانک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog