centaury انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار

centaury: انواع شیراز قیمت انواع میوه و تره بار روز پنجم اردیبهشت سازمان میوه و تره بار نرخ میوه روز سه شنبه شیراز

گت بلاگز ورزشی پرسپولیس در 20 دقیقه اول به گل برسد کار لخویا تمام است / خلیلی

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: گل نخوردن پرسپولیس در بازی رفت برابر لخویا امتیاز بزرگی است و اگر این تیم در 20 دقیقه ابتدایی بازی بازگشت به گل برسد، کار حریف تمام

پرسپولیس در 20 دقیقه اول به گل برسد کار لخویا تمام است / خلیلی

محسن خلیلی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به دیدار لخویا و پرسپولیس در دور برگشت مسابقه های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متاسفانه در بازی رفت برابر لخویا به علت سهل انگاری بعضی تماشاگر نماها، حمایت 100 هزار هوادار را از دست دادیم که این امر به حریف کمک زیادی کرد. نمی توانیم بگوییم پرسپولیس بیش ترین ضربه را از غیبت هواداران دریافت کرد بلکه باید گفت از این امر بیش ترین نفع را به لخویا رساند.
وی افزود: به هر حال بازی خانگی خودمان را از دست دادیم. البته پرسپولیس در خارج از منزل هم عملکرد خوبی دارد و می تواند با شکست دادن لخویا در قطر به مرحله یک چهارم نهایی افزایش کند.

عبارات مهم : ایران

خلیلی راجع به گل نخوردن پرسپولیس در دیدار خانگی برابر لخویا گفت: همین گل نخوردن امتیاز مثبت پرسپولیس در بازی رفت بود. یکدست بودن خط هافبک و مهاجمان این تیم در کنار هماهنگی مدافعان و دروازه بانش کمک می کند تا به نتیجه گیری پرسپولیس در دیدار برگشت برابر لخویا امیدوار بمانیم. اگر شاگردان برانکو در 20 دقیقه ابتدایی بازی به گل برسند، می توانند در ضد حملات گل های بیشتری به ثمر برسانند.
آقای گل سابق پرسپولیس درمورد پنالتی خراب کردن مهدی طارمی در بازی با لخویا بیان کرد: مهدی از شرایط معنوی و روانی خوبی برخوردار نیست. وی جهت بازگشت به وضعیتی ایده آل نیاز به وقت دارد. البته طارمی پنالتی خوبی برابر لخویا به ثمر رساند و بدشانسی آورد که توپش به گل تبدیل نشد.
وی راجع به اوضاع بحرانی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از کسب قهرمانی جام حذفی تصریح کرد: پرسشها مالی و مدیریتی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران منجر به از هم پاشیده شدن این تیم شد. بازیکنان و کادرفنی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مردانه تا آخرین لحظه جهت موفقیت جنگیدند و در آخر حضورمان در این تیم با نام” یاران دایی” قهرمانی جام حذفی را کسب کردیم.
خلیلی راجع به میل به کلوب سایپا جهت استفاده از وی به عنوان عضو کادرفنی این تیم در لیگ هفدهم گفت: دایی برادر بزرگ من است و علاقه دارم در کنارش حضور داشته باشم و فرقی هم نمی کند در چه سمتی فعالیت کنم. اگر قسمت باشد سال آینده در خدمت وی و تیم سایپا هستم در غیر این صورت مانند یک رفیق و برادر کنار دایی می مانم.
سرپرست سابق تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر خاطرنشان کرد: نگاه من فنی هست. سال گذشته هم به عنوان یک مربی در تمرینات نفت حضور داشتم و درکنار این عنوان کار سرپرستی هم انجام می دادم. میل به دارم به عنوان مربی در تیم تازه علی دایی فعالیت کنم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | پرسپولیس | محسن خلیلی | لخویا | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | علی دایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog